***  NAVŠTIVTE KRÁSU KRKONOŠ A VČAS SI REZERVUJTE POBYT
Restaurace: +420 499 828 013
Ubytování: +420 727 978 707

Kniha návštěv

Jméno
2 + 8 =
15.06.2016 - Renča a Renda Hradčany u rybníka
děkujeme za krásný víkendový pobyt a za radu kudy kam, výborná kuchyně, prostředí a obsluha
29.05.2016 - Moraváci
Náhoda nás zavedla na tohle působivé místo. Typická krkonošská chalupa v těsné blízkosti hor, pohodová atmosféra a dobrá kuchyně. Navíc navzdory špatné předpovědi vydrželo počasí celý týden. Prý se nečas Mísečkám vyhýbá. Děkujeme paní Šárce a dlaším členům personálu za ochotu a pohostinnost. Kozy jsou super :-)
25.05.2016 - Lucka a Honza
Dekujeme za prijemne straveny prodlouzeny vikend... s ubytovanim, jidlem(vyborne zapecene mist) a pocasim jsme byli nadmiru spokojeni... musime zminit i super obsluhu... moc dekujeme a tesime se pristr?
29.02.2016 - Jaroslav Bruna + dvě mladé paní
Po roce jsme se zase vrátili na stejné místo a opět samá chvála na vše co se týká stravy servisu bydlení atd. Všem doporučujeme.Jsou tu úžasně podmínky na trávení na horách . Moc díky a zase někdy na viděnou.. J B z H B
04.10.2015 - Hanka + Jan + Honzík Jandovi
Moc rádi jsme se sem po 4 měsících vrátili! A opět jsme byli nadšení. Díky úžasnému kuchaři budeme pár dní držet dietu... i poslední buchty jsme si koupili na cestu domů... Servírka Míša byla opět skvělá - milá, všímavá, ochotná - a jak jsme již psali posledně - s takovou obsluhou se člověk jen tak nepotká. Doufáme, že se sem opět někdy vrátíme. Všichni jsou tu neskutečně vstřícní - paní majitelka nám ochotně přehodila ubytování, když u nás nastal problém... kuchař se servírkou Míšou nás nenechali ani před 22 hod o hladu, když jsme dorazili pozdě z Prahy... A i krásné počasí nám přichystali. Takže opět veliké díky!!
28.09.2015 - Hana Kleinová
po delším rozhodování, kde na Horních Mísečkách strávit prodloužený víkend jsme se rozhodli pro Chatu Mísečky a udělali jsme velice dobře. Velice pěkné ubytování, příjemný personál - super slečna servírka, a milá "paní pokojská", úžasný kuchař, díky kterému teď nemusíme cely zbytek týdne jíst, protože jeho jídla jsou super, a usměvaví majitelé. Děkujeme za příjemný pobyt a už se těšíme, až zas příště přijedeme.
25.09.2015 - Bob a Saša
Pobyt jsme dostali od kamaráda a rozhodně jsme zde nebyli naposled. Jediným černým puntíkem, byla velikost pidipokojíčku č.5. Ostatní pokoje, co jsem viděla, jsou příjemně prostorné. Ale i náš píďa byl čisťoučký, s novoučkou koupelnou. Jinak vše ostatní fantazie! Personál byl báječný a bylo bezpochyby jasné, že je tam proto, abychom se tam cítili co nejlépe. Slečna Šárka nám plnila přání dřív, než nás stihly napadnout. Paní Jiřinka je milý človíček a díky ní je všude tak čisťoulinko, že jsem se styděla odklepnout cigaretu do kamínků. A pan Pepa vládne bravurně v kuchyni a jeho buchty honzovky jsou pohádkové. Hlavně bych doporučila rodinám s dětmi, protože kamerunské kůzlátka a kozičky, všechny trampolíny a prolézačky jsou tam pro ně nachystané. Určitě neváhejte a jeďte tam!
08.09.2015 - 8.9.2015 - Helena a Barbara Mercovi
Bohužel se můj první příspěvek neobjevil v této knize návštěv a tak zkusím napsat ještě jednou.
Pobyt úžasný, vybavení Chaty 100% uspokojí méně náročné hosty, okolí Chaty krásně upravené. Vhodné i pro rodiny s dětmi.
Kuchař Stano na vysoké profesionální úrovni.
Servírka Míša je pracovitý a stále dobře naladěný smíšek.
Paní Jiřinka je dobrý duch celé Chaty.
Gratuluji majitelům k personálu a už teď se těšíme na další návštěvu. Vřele doporučuji.
05.09.2015 - Kotrbovi
Perfektní obsluha, vynikající jídlo a pivo, útulné ubytování. A je tu teploučko. Krásná příroda, pro rodiče s dětmi naprosto dokonalé.
27.08.2015 - Havlíčkovi
Děkujeme za krásný, letos již druhý, pobyt na Chatě Mísečky, chválíme ochotný personál, výborného kuchaře i vstřícného majitele. I pro rodinu s malým dítětem nebylo nic problémem, personál vycházel vstříc nad míru svých povinností ;-) Pobyt jsme si užili, atmosféra byla jedinečná!
Zpět
1 2 3 4 5 6 7
Další