***  NAVŠTIVTE KRÁSU KRKONOŠ A VČAS SI REZERVUJTE POBYT
Restaurace: +420 499 828 013
Ubytování: +420 727 978 707

Kniha návštěv

Jméno
4 + 2 =
10.09.2014 - Milan a Iveta
Děkujeme za příjemně strávené dny u Vás v červenci. Všem vřele doporučujeme, krásné prostředí, příjemná a milá obsluha, výtečný kuchař, výborná domácí kuchyně, zkrátka vše na výbornou. Už se moc těšíme, až vezmeme naše ratolesti k Vám na lyžovačku, aby si to užili, tak jako my. Přejeme Vám, ať se Vám daří, ať máte stále plno.
29.08.2014 - P.
V místním šenku obsluhují dvě nejkrásnější holky, které kdy tahle planeta nosila. V životě už jsem slyšel spoustu definic dokonalosti, ale až když jsem za barem uviděl Michaelu, pochopil jsem, co to ve skutečnosti je. A totéž se dá říci o umění pana kuchaře... Děkuju
24.08.2014 - Andrea Macháčková a Filípek
Děkujeme za příjemně strávené dva dny u Vás :-)...moc se nám líbilo a vůbec nechtělo domů...krásná chaloupka a její okolí, bezvadný tým lidiček, kteří se o nás starali...slečna servírka a slečna pokojská, které si nás získaly svým přístupem k hostům...pan kuchař a jeho dobrůtky a pan domácí, který je opravdu člověk na svém místě... přejeme Vám všem krásné dny a určitě se rádi vrátíme :-)...
21.08.2014 - Šmaterovi
Děkujeme za bezvadné ubytování. Skvělý a ochotný personál s námi vždy přátelsky pohovořil, milý pan majitel poradil, kam se vydat, co vidět. Klid v Mísečkách nás přesvědčil, že je to skutečně to pravé místo pro relaxaci, místo, kam se budeme rádi vracet.
13.08.2014 - Lucie,Tomáš, Blanka a Petr -motorkáři
Začátkem července jsme také zakoupili vík.pobyt na Slevomatu a i my jsme byli velice spokojení. Bezva byla obsluha - hlavně mladý muž a super byly i výkony pana kuchaře :). Ovšem ze všeho nejvíce vzpomínáme na jeho buchty, které byly naprosto famózní! Děkujeme a moc rádi se vrátíme :).
24.07.2014 - Dana, Luboš a Lukáš z Hluban
Minulý týden jsme strávili na Chatě Mísečky. Musíme vyjádřit velkou pochvalu a poděkování všem, kteří se o nás na chatě starali. V prvé řadě paní a panu domácím za krásně zrekonstruovanou chatu a za příjemné prostředí kolem chaty, skvělé byly i rady na túry (pan majitel s manželkou jsou praví horští vůdci). Dále děkujeme usměvavé obsluze a úžasnému kuchaři, který vařil skvělou českou kuchyni. Chatu Mísečky můžeme vřele doporučit všem, kteří chtějí strávit pobyt v domácí pohodě na krásném místě Krkonoš. Určitě se sem ještě někdy vrátíme:-)?
24.07.2014 - Léňa a Daník
Na chatě Mísečky jsme strávili úžasných 5 dní a na nic bychom si nemohli stěžovat:-) zábava pro rodiny s dětmi přímo na chatě, výborná domácí kuchyně a výborné pivo, příjemná obsluha:-) příjemné prostředí, vřele doporučujeme:-))
23.07.2014 - Francovi
Úžasn? strávený víkend u Vás, moc příjemné ubytováni, milá obsluha, skvělé prostředí. Všude čisto a voňavo. Určitě se ještě někdy vrátíme.....
13.07.2014 - Martin a Martina
I když byl pobyt zakoupen na Slevomatu strávily jsme u Vás moc příjemný víkend.Děkujeme
05.07.2014 - Katka - Chomutov
Velké díky za skvělý prodloužený víkend především neustále usměvavé a milé slečně provozní a báječnému panu kuchaři.
Zpět
1 2 3 4 5 6 7
Další